Sledovat film Z podniesionym czołem 2: Odwet online

Přehrajte si film Z podniesionym czołem 2: Odwet online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční Z podniesionym czołem 2: Odwet na !
  Trailer k filmu Z podniesionym czołem 2: Odwet   Sledovat Z podniesionym czołem 2: Odwet online
Žánr:
akční
Režie:
Tripp Reed
Hrají a postavy:
Yvette Niparová (Katie), Kevin Sorbo (Nick), A.J. Buckley (Harvey), Gail Cronauerová (Emma), Haley Rammová (Samantha), Bentley Mitchum (Walter)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Kevin Sorbo se představuje v hlavní roli pokračování veleúspěšného akčníhKráčející skála o hrdinovi, který ve svém rodném městě bere spravedlnost do svých rukou. Nick se vrací do svého rodiště poté, co jeho otec a místní šerif v jedné osobě za nevyjasněných okolností zahynul při automobilové nehodě. Brzy odhaluje, že přívětivé místo, které si pamatuje z dob svého dětství, je teď ovládáno násilnickým gangem. Gangsteři zastrašují místní obyvatele a nevybíravými metodami je nutí k odprodeji jejich majetku. S pomocí agenta FBI a několika starých přátel se Nick stává novým šerifem, který udělá vše pro to, aby gang a jeho brutálního šéfa zničil a ve městě znovu nastolil pořádek.
Hodnocení:
48 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski