Sledovat film Z Paríža do Paríža online

Přehrajte si film Z Paríža do Paríža HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Z Paríža do Paríža na STV1!
  Trailer k filmu Z Paríža do Paríža   Sledovat Z Paríža do Paríža online
Žánr:
drama
Režie:
Christian Duguay
Hrají a postavy:
Dorian Le Clech (Joseph), Batyste Fleurial (Maurice), Patrick Bruel (Roman), Elsa Zylbersteinová (služka Anna), Bernard Campan (Amboise Mancelier), Kev Adams (Ferdinand)
Země:
Francie, Kanada, Česká republika
Rok výroby:
2017
Popis:
Dva malí bratři Maurice a Joseph utíkají z Paříže na jih Francie. Neprožívají však obyčejné klukovské dobrodružství - jsou totiž židé a žijí v nacisty okupované zóně. Jejich cesta je jedinou možností, jak si můžou zachránit život. Film byl natočen podle stejnojmenné autobiografické předlohy Josepha Joffa. Joseph Joffo vypráví tento napínavý a dojímavý příběh ze svého života bez veškeré sentimentality. Malí hrdinové si totiž při tom všem dokázali uchovat dětství, v němž zůstalo místo i na klukovská dobrodružství.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski