Sledovat film X-Men: Zukunft ist Vergangenheit I (3) online

Přehrajte si film X-Men: Zukunft ist Vergangenheit I (3) online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, fantasy, science fiction X-Men: Zukunft ist Vergangenheit I (3) na PRO7!
  Trailer k filmu X-Men: Zukunft ist Vergangenheit I (3)   Sledovat X-Men: Zukunft ist Vergangenheit I (3) online
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy, science fiction
Režie:
Bryan Singer
Hrají a postavy:
Hugh Jackman (Logan / Wolverine), James McAvoy (Charles Xavier), Michael Fassbender (Erik Lehnsherr / Magneto), Jennifer Lawrenceová (Raven / Mystique), Halle Berryová (Ororo Munroe / Storm), Nicholas Hoult (Hank McCoy / Beast)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Sentinelové jsou nemilosrdní roboti, kteří v budoucnosti loví a zabíjejí mutanty a jejich lidské sympatizanty. Profesor Xavier, Wolverine, Magneto, Storm a Kitty Pryde se setkají kdesi v Číně, kde jim Xavier vysvětlí prapůvod Sentinelů. Jejich historie sahá až do roku 1973, kdy se Mystique pokusila zabít jejich stvořitele, doktora Bolivara Traska. Vypadá to, že jen Wolverine zvládne zničující cestu zpět časem. Podaří se mu zastavit řádění Mystique a Sentinelů a zachránit tak mutanty a lidstvo před vyhynutím?
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.