Film X-Men

Sledovat film
X-Men
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Staňte se svědky evoluce v této akční sci-fi, plné napětí, vzrušení a oslnivých efektů!
V nedaleké budoucnosti se rodí děti se speciálním X-faktorem, který jim dává zvláštní nadpřirozenou sílu - ničivý laserový pohled, schopnost přesunovat předměty nebo ovládat počasí. Pro obyčejné lidi je těžké mutanty akceptovat, aniž by se jich báli. Profesor Xavier, celosvětově uznávaný telepat - mutant, proto zřídí speciální školu a jeho záměrem je naučit mutanty zacházet se svými schopnostmi tak, aby z nich lidé neměli strach. Ne všichni mutanti jsou však ochotni přizpůsobit se, neboť nevěří, že by spolu mohli lidé a mutanti žít. Skupina X-Men teď musí před těmito tvory lidstvo chránit, protože jejich šéf - podlý Magneto má s budoucností planety Země velice zákeřné úmysly!

Žánr: Akční, Dobrodružný, Science Fiction
Režie: Bryan Singer
Hrají a postavy: Hugh Jackman (Wolverine), Patrick Stewart (Professor Charles Xavier), Ian McKellen (Magneto), Famke Janssenová (Jean Grey), James Marsden (Cyclops), Halle Berryová (Storm)
Scénář: Bryan Singer, David Hayter, Tom DeSanto
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko