Film X-Men: Budoucí minulost

Sledovat film
X-Men: Budoucí minulost
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sentinelové jsou nemilosrdní roboti, kteří v budoucnosti loví a zabíjejí mutanty a jejich lidské sympatizanty. Profesor Xavier, Wolverine, Magneto, Storm a Kitty Pryde se setkají kdesi v Číně, kde jim Xavier vysvětlí prapůvod Sentinelů. Jejich historie sahá až do roku 1973, kdy se Mystique pokusila zabít jejich stvořitele, doktora Bolivara Traska. Vypadá to, že jen Wolverine zvládne zničující cestu zpět časem. Podaří se mu zastavit řádění Mystique a Sentinelů a zachránit tak mutanty a lidstvo před vyhynutím?

Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Science Fiction
Režie: Bryan Singer
Hrají a postavy: Hugh Jackman (Logan / Wolverine), James McAvoy (Charles Xavier), Michael Fassbender (Erik Lehnsherr / Magneto), Jennifer Lawrenceová (Raven / Mystique), Halle Berryová (Ororo Munroe / Storm), Nicholas Hoult (Hank McCoy / Beast)
Scénář: Jane Goldman, Matthew Vaughn, Simon Kinberg
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 80 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko