Sledovat film X-Men: Budoucí minulost online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film X-Men: Budoucí minulost
  Trailer k filmu X-Men: Budoucí minulost   Sledovat 1488 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Science Fiction
Režie:
Bryan Singer
Hrají a postavy:
Hugh Jackman (Logan / Wolverine), James McAvoy (Charles Xavier), Michael Fassbender (Erik Lehnsherr / Magneto), Jennifer Lawrenceová (Raven / Mystique), Halle Berryová (Ororo Munroe / Storm), Nicholas Hoult (Hank McCoy / Beast)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Sentinelové jsou nemilosrdní roboti, kteří v budoucnosti loví a zabíjejí mutanty a jejich lidské sympatizanty. Profesor Xavier, Wolverine, Magneto, Storm a Kitty Pryde se setkají kdesi v Číně, kde jim Xavier vysvětlí prapůvod Sentinelů. Jejich historie sahá až do roku 1973, kdy se Mystique pokusila zabít jejich stvořitele, doktora Bolivara Traska. Vypadá to, že jen Wolverine zvládne zničující cestu zpět časem. Podaří se mu zastavit řádění Mystique a Sentinelů a zachránit tak mutanty a lidstvo před vyhynutím?
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko