Sledovat film X-Men: Budoucí minulost online

Přehrajte si film X-Men: Budoucí minulost online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1304 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film X-Men: Budoucí minulost
  Trailer k filmu X-Men: Budoucí minulost   Sledovat X-Men: Budoucí minulost online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Science Fiction
Režie:
Bryan Singer
Hrají a postavy:
Hugh Jackman (Logan / Wolverine), James McAvoy (Charles Xavier), Michael Fassbender (Erik Lehnsherr / Magneto), Jennifer Lawrenceová (Raven / Mystique), Halle Berryová (Ororo Munroe / Storm), Nicholas Hoult (Hank McCoy / Beast)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Sentinelové jsou nemilosrdní roboti, kteří v budoucnosti loví a zabíjejí mutanty a jejich lidské sympatizanty. Profesor Xavier, Wolverine, Magneto, Storm a Kitty Pryde se setkají kdesi v Číně, kde jim Xavier vysvětlí prapůvod Sentinelů. Jejich historie sahá až do roku 1973, kdy se Mystique pokusila zabít jejich stvořitele, doktora Bolivara Traska. Vypadá to, že jen Wolverine zvládne zničující cestu zpět časem. Podaří se mu zastavit řádění Mystique a Sentinelů a zachránit tak mutanty a lidstvo před vyhynutím?
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski