Sledovat film Wydarzyło sie w Teksasie online

Přehrajte si film Wydarzyło sie w Teksasie online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, romantický Wydarzyło sie w Teksasie na !
  Trailer k filmu Wydarzyło sie w Teksasie   Sledovat Wydarzyło sie w Teksasie online
Žánr:
krimi, drama, romantický
Režie:
David Lowery
Hrají a postavy:
Rooney Mara (Ruth Guthrieová), Casey Affleck (Bob Muldoon), Ben Foster (Patrick Wheeler), Keith Carradine (Skerritt), Kennadie Smith (Sylvie Guthrie), Jacklynn Smith (Sylvie Guthrie)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Texas, 70. léta. Bob Muldoon a Ruth Guthrieová, milenci na dráze zločinu, jsou po neúspěšné loupeži dopadeni. Bob na sebe bere vinu za postřelení místního policisty Patricka Wheelera a jde do vězení. O čtyři roky později se mu však konečně podaří uniknout na svobodu a jeho první kroky nemohou vést jinam než do místa, kde se po jeho odchodu za mříže Ruth narodila dcera. Pokud jde o očekávané atributy žánru "psaneckých" filmů, vášnivý cinefil Lowery rozhodně nejde prošlapanou cestou. Akcí nabitého přepadení či útěku z vězení s přestřelkami se divák nedočká. Tvůrcův lyrizující pohled je upřen na postavy, jejich niterné konflikty v situacích, kdy jsou nuceny činit fatální rozhodnutí. Elegicky laděný snímek uchvacujících vizuálních kvalit, který originálním způsobem oživuje mytologii amerického Západu, připomene tvorbu Roberta Altmana, Terrence Malicka či spisovatele Cormacka McCarthyho.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.