Sledovat film Wszystko zostaje w rodzinie online

Přehrajte si film Wszystko zostaje w rodzinie HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Wszystko zostaje w rodzinie na TVP2!
  Trailer k filmu Wszystko zostaje w rodzinie   Sledovat Wszystko zostaje w rodzinie online
Žánr:
komedie
Režie:
Niall Johnson
Hrají a postavy:
Rowan Atkinson (Farář Walter Goodfellow), Kristin Scott Thomasová (Gloria Goodfellowová), Maggie Smithová (Grace Hawkinsová), Patrick Swayze (Lance), Tamsin Egertonová (Holly Goodfellowová), Toby Parkes (Petey Goodfellow)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2005
Popis:
Uklidím dům. Uklidím zahradu. Odklidím souseda. Zabiji psa

Rowan Atkinson se po třech letech vrací na filmová plátna. Hraje muže tak zabraného do psaní perfektního kázání, že ani netuší, že jeho manželka ho podvádí nebo že jeho dorůstající děti jsou chuligáni. Reverend Walter Goodfellow je místní vikář, který žije se svojí ženou Glorií a svými dvěma dětmi v malém anglickém městě Little Wallop. Gloria se vážně snaží si udržet dekorum vikářovy ženy, ale brzy zjistí, že její děti a její beznadějný manžel jsou pro ni málo. Touží po spáse a ta přichází v podobě Grace - okouzlující, diskrétní hospodyně, která má svoji vlastní definici údržby domu a neuvěřitelnou dovednost řešení problémů. Grace se rozhodne vzít vše do svých rukou a zbavit město všech špinavých tajemství.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski