Sledovat film Wstrząsy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Wstrząsy
  Trailer k filmu Wstrząsy   Sledovat 1444 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Komedie, Science Fiction
Režie:
Ron Underwood
Hrají a postavy:
Kevin Bacon (Valentine McKee), Fred Ward (Earl Bassett), Finn Carterová (Rhonda LeBecková), Michael Gross (Burt Gummer), Reba McEntireová (Heather Gummerová), Robert Jayne (Melvin Plug)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Nikdo neví, co všechno se může vynořit z hlubin Země, zejména pokud jde o americký horor s prvky komedie.

V atmosféře dýchající klidem a pohodou, začíná další horký den. Pomalounku polehounku rostoucí neklid a první signály nebezpečí, kterých si nikdo nevšímá, prozrazují, že zdaleka nebude tak všední jako ty předchozí. Alespoň ne pro obyvatele malé osady kdesi v nevadské poušti, která je napadena obrovskými červy, brázdícími hlubiny nekonečného oceánu písku. Hlavními postavami jsou Valentin McKee a Earl Batess, místní kovbojové k "práci všeho druhu", kteří si stejně jako ostatní obyvatelé malé pouštní komunity, nepřejí skončit na jídelním lístku červů, a tak jim nezbývá než bojovat. Ještě, že je tu manželský pár Burta a Heather Gummerových, kteří jsou nadšenými fanoušky Ramba, v rodinné vilce připomínající pevnost mají slušně vybavenou zbrojnici a ve chvílích nouze dokáží vyrobit granáty ze všeho, co je právě po ruce.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko