Sledovat film Wolverine online

Přehrajte si film Wolverine HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, fantasy, science fiction Wolverine na Prima Cool!
  Trailer k filmu Wolverine   Sledovat Wolverine online
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy, science fiction
Režie:
James Mangold
Hrají a postavy:
Hugh Jackman (Wolverine), Tao Okamoto (Mariko Yashida), Rila Fukushima (Yukio), Hiroyuki Sanada (Shingen Yashida), Svetlana Khodchenkova (zmije), Brian Tee (Noburo Mori)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Když je nejzranitelnější, je nejnebezpečnější.

Wolverine, nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se ve svém novém dobrodružství podívá do současného Japonska, aby zde otestoval svou nesmrtelnost na ostřích samurajských mečů. V tomto pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se setkává nejen s mužem, kterému v minulosti zachránil život, ale střetává se nevyhnutelně se svou největší Nemesis; osudovou pomstou, které se nelze vyhnout, lze s ní však bojovat a doufat ve vítězství nebo aspoň záchranu. Z této nelítostné bitvy na život a na smrt se samurajským klanem však Wolverine odchází navždy poznamenaný. Poprvé v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka už nebojuje jen se smrtícími zbraněmi nepřátel, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů se pak ale vrací mnohem silnější a nebezpečnější, než kdy býval.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski