Sledovat film Without A Paddle online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Without A Paddle
  Trailer k filmu Without A Paddle   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Komedie
Režie:
Steven Brill
Hrají a postavy:
Matthew Price (Mladý Tom), Andrew Hampton (Mladý Jerry), Jarred Rumbold (Mladý Dan), Carl Snell (Mladý Billy), Antony Starr (Billy Newwood), Dax Shepard (Tom Marshall)
Scénář:
Fred Wolf, Harris Goldberg, Tom Nursall, Jay Leggett, Mitch Rouse
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Tři kamarádi z dětství zjistí, že jejich společný přítel, který náhle zemřel, po sobě zanechal mapu s poznámkami, jak najít 200 000 dolarů, které kdysi zmizely i s únoscem letadla D.B. Cooperem. A tak se naši hrdinové vydávají na cestu plnou komických situací a doufají, že na jejím konci naleznou vytoužený lup ...
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko