Sledovat film Willy Fog - Cesta do středu Země online

Přehrajte si film Willy Fog - Cesta do středu Země HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, rodinný Willy Fog - Cesta do středu Země na ČT :D!
  Sledovat Willy Fog - Cesta do středu Země online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, rodinný
Země:
Španělsko
Rok výroby:
1993
Popis:
Willy Fog má dokázat, že jeho odhalení v rukopisu ze 16. století je pravdivé - muž jménem Arnne Saknussem se skutečně vydal na cestu do středu Země. Willy se svou expedicí jede na Island a tam se část výpravy spouští dolů sopkou Sneffels. Výpravu se snaží překazit a zničit ďábelský Transfer, který unese Willyho ženu a přítele, aby ho mohl vydírat. Willymu se je ale podaří zachránit a expedice do středu země pokračuje. Nikdo ovšem netuší, že Transfer jim přisypal do vody sůl... Včas se jim podaří najít podzemní řeku, ale čeká je zával v uhelné sloji, nebezpečná plavba podzemním mořem a jsou svědky krutého boje prehistorických příšer. Naleznou však důkazy o Arnne Saknussemovi a jejich fantastická cesta lávou na raftu vzhůru zpět úspěšně končí u italské sopky Stromboli.
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.