Sledovat film Will a Grace online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Will a Grace
  Sledovat 1528 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
James Burrows
Hrají a postavy:
Eric McCormack (Will Truman), Debra Messingová (Grace Adler), Megan Mullallyová (Karen Walker), Sean Hayes (Jack McFarland), Bobby Cannavale (Vince D'Angelo), Laura Kightlingerová (Sheila)
Země:
USA
Rok výroby:
1998-2018
Popis:
Kde je Will, tam je i Grace.

Grace Adler je talentovaná designérka interiérů, Will Truman je pohledný a úspěšný právník. Mají mnoho společného, oba touží po lásce, nedokáží si představit život jeden bez toho druhého, dokonce spolu i bydlí, pár z nich však nikdy nebude. Will je totiž gay a Grace je ženská. Jsou si tedy alespoň vzájemnou oporou při hledání muže svých snů. Život jim při tom zpestřují a komplikují extravagantní přátelé Jack a Karen.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski