Sledovat film Wielka draka w chińskiej dzielnicy online

Přehrajte si film Wielka draka w chińskiej dzielnicy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1123 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, komedie, akční, dobrodružný Wielka draka w chińskiej dzielnicy na !
  Trailer k filmu Wielka draka w chińskiej dzielnicy   Sledovat Wielka draka w chińskiej dzielnicy online
Žánr:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, komedie, akční, dobrodružný
Režie:
John Carpenter
Hrají a postavy:
Kurt Russell (Jack Burton), Kim Cattrallová (Gracie Lawová), Dennis Dun (Wang Chi), James Hong (David Lo Pan), Victor Wong (Egg Shen), Kate Burtonová (Margo)
Země:
USA
Rok výroby:
1986
Popis:
Neohrožený hrdina, čínská černá magie, honičky, souboje ve stylu kung fu, exotické prostředí čínské čtvrti v San Franciscu.

Hrdiny jsou sympatický řidič náklaďáku Jack Burton, jemuž v čínské čtvrti ukradnou kamión a jeho přítel Wang, kterému zase přímo před očima unesou snoubenku. Jak se brzy ukáže za vším je Lo Pan, 2258 let starý čínský démon, snažící se získat hmotné tělo a ovládnout svět. Aby toho dosáhl musí obětovat dívku se zelenýma očima. Smůlou je, že si k tomu vybere právě Wangovu snoubenku Miao Jin. Hrdinové se spojí s mágem Egg Šenem a společně s klanem Čing Singů se vydají do podzemí čínské čtvrti, aby svedli rozhodující bitvu s démonickým zlem.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski