Sledovat film Who Am I - Kein System ist sicher online

Přehrajte si film Who Am I - Kein System ist sicher online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online thriller Who Am I - Kein System ist sicher na PRO7!
  Sledovat Who Am I - Kein System ist sicher online
Žánr:
thriller
Režie:
Baran bo Odar
Hrají a postavy:
Tom Schilling (Benjamín), Elyas M'Barek (Max), Wotan Wilke Möhring (Stephan), Antoine Monot Jr. (Paul), Hannah Herzsprungová (Marie), Stephan Kampwirth (Martin Bohmer)
Země:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Hacker Benjamin je v reálném životě neviditelný outsider. To se změní poté, co se setká s Maxem a jeho přáteli a založí spolu subversivní hackerskou skupinu Clay. Ta působí nejen na internetu, svoje akce zaměřuje i na veřejný prostor. Benjamim je poprvé důležitou součástí něčeho velkého a změny prožívá i v osobním životě - ve vzduchu je rodící se vztah s krásnou Marií. Zábava se ale mění ve smrtelně vážnou věc, když se skupina dostává do hledáčku kriminálních služeb i Europolu. Z Benjamina se ze dne na den stává nejhledanější hacker světa.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski