Sledovat film Whitney online

Přehrajte si film Whitney online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama Whitney na !
  Trailer k filmu Whitney   Sledovat Whitney online
Žánr:
životopisný, drama
Režie:
Angela Bassettová
Hrají a postavy:
Yaya DaCostaová (Whitney Houston), Arlen Escarpeta (Bobby Brown), Yolonda Rossová (Robyn Crawford), Suzzanne Douglassová (Cissy Houston), Mark Rolston (Clive Davis), Wesley Jonathan (Babyface)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Americký film Whitney dokumentuje médii ostře sledovaný vztah kultovní zpěvačky, herečky a modelky Whitney Houstonové a zpěváka a textaře Bobbyho Browna od okamžiku, kdy se na samém vrcholu slávy poprvé setkali, až po jejich zásnuby a bouřlivé manželství. Hvězdný pár byl však od začátku do konce sužován celou řadou problémů. Musel se potýkat s ohromujícími výdělky a důsledky slávy a bohatství, které mu přinesl raketový vzestup Houstonové, jenž je oba brzy zastínil.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski