Film Whiskey zloděj

Sledovat film
Whiskey zloděj
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Mezi lety 1993 a 1999 zvládl jediný muž v Budapešti vykrást 29 finančních institucí. Banky, pošty a dokonce i cestovní kanceláře padly za oběť jeho zločineckému běsnění. Policie zůstávala celých šest let beze stop a bez naděje, že by pachatele chytila. Jediné, co po něm na místech činu zůstávalo, byla vůně whisky. A tak se zrodil "Whisky zloděj", který nikdy nikomu fyzicky neublížil. Mnozí začali jeho eskapády dychtivě sledovat skrze média. Jeho totožnost byla nakonec odhalena - Whisky zlodějem nebyl nikdo jiný než přistěhovalec z Transylvánie jménem Attila Ambrus, shodou okolností také brankář jednoho z největších hokejových týmů ve městě. Policie ho konečně dopadla... nebo si to aspoň myslela.

Žánr: Akční, Životopisný, Dobrodružný, Drama, Krimi
Režie: Nimród Antal
Hrají a postavy: Bence Szalay (Ambrus Attila - a Viszkis), Zoltán Schneider (Bartos László nyomozó), Viktor Klem (Bota Géza), Piroska Móga (Kateřina), Andor Lukáts (Pap), Barnabás Szabó (Attila gyermekkorában)
Scénář: Nimród Antal
Země: Maďarsko
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko