Sledovat film Whale Rider online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Whale Rider
  Trailer k filmu Whale Rider   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Rodinný
Režie:
Niki Caroová
Hrají a postavy:
Keisha Castle-Hughesová (Paikea Pai Apiranaová), Rawiri Paratene (Koro), Vicky Haughtonová (Nanny Flowersová), Cliff Curtis (Porourangi), Grant Roa (Strýc Rawiri), Mana Taumaunu (Hemi)
Země:
Nový Zéland, Německo
Rok výroby:
2002
Popis:
Mladé děvče, které se nebojí postavit minulosti, aby změnilo současnost a rozhodlo o budoucnosti.

Maorská legenda ve vesnici Whangara vypráví, že na Nový Zéland kdysi přivedl její první obyvatele náčelník jménem Paikea, který se ke břehu dostal na hřbetě velryby. Od těch časů se může náčelníkem vesnice, novým Paikeou (Pánem velryb), stát vždy jen prvorozený syn. Jenže nyní v náčelníkově rodině syn není, jen desetiletá Pai, dívka, která přežila bratrovu smrt při porodu. Pai ovšem touží být jednou vůdcem vesnice. Když na pláži uvázne hejno velryb, ukáže se, kdo je kdo. Emocionální příběh je zasazen do maorské spirituality spojené s mořem a s přírodou.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski