Sledovat film Wasza Wysokosc online

Přehrajte si film Wasza Wysokosc online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1151 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, komedie, dobrodružný Wasza Wysokosc na !
  Trailer k filmu Wasza Wysokosc   Sledovat Wasza Wysokosc online
Žánr:
dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, komedie, dobrodružný
Režie:
David Gordon Green
Hrají a postavy:
Danny R. McBride (Thadeous), James Franco (Fabious), Rasmus Hardiker (Courtney), Natalie Portmanová (Isabel), Toby Jones (Julie), Justin Theroux (Leezar)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Čáry. Máry. Fuck.

Princ Thadeous se ze všeho nejlíp umí povalovat a závidět bratrovi, princi Fabiousovi jeho proslulost a sličnou dívku Belladonnu, kterou si přivezl z poslední výpravy, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se na scéně čaroděj Leezar, jenž se Belladonny zmocní a unese ji na svůj hrad. Aby žalem zlomený ženich nebyl na její záchranu sám, vnutí mu otec král jako doprovod mladšího bratra. Jenže Thadeous ještě nikdy v životě na žádné hrdinské výpravě nebyl, a tak neví, jak se například jedná s kouzelníkem pod vlivem, vícehlavou saní nebo krásnou, leč permanentně naštvanou a nebezpečnou lučištnicí Isabel. Navzdory mnoha nebezpečenstvím a život ohrožujícím situacím princové krok za krokem postupují vstříc Belladonnině záchraně.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski