Sledovat film Vzteklej pes a Glorie online

Přehrajte si film Vzteklej pes a Glorie online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vzteklej pes a Glorie
  Trailer k filmu Vzteklej pes a Glorie   Sledovat Vzteklej pes a Glorie online
Žánr:
Drama, Komedie, Krimi
Režie:
John McNaughton
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Wayne Dobie), Uma Thurmanová (Glory), Bill Murray (Frank Milo), David Caruso (Mike), Mike Starr (Harold), Tom Towles (Andrew)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Policajt, který by byl raději umělcem. Zločinec, který by byl raději komikem. Žena, která by byla raději kdekoli jinde, než mezi těmito muži.

Wayne Dobie je policejní fotograf, který zachránil život zločineckému bossovi Franko Milovi. Milo ale začne naléhat na Waynea, aby se stal jeho přítelem, za co mu nabízí společnost jeho zaměstnankyně Glorie. Tím se ale Wyane dostává do nezáviděníhodné situace - nemůže být viděn ve společnosti zločinců, avšak společnost Glorie je zase na druhou stranu velice lákavá...
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski