Sledovat film Vztek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Vztek
  Trailer k filmu Vztek   Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Paul Auster, Wayne Wang, Harvey Wang
Hrají a postavy:
Lou Reed (muž with Strange Glasses), Michael J. Fox (Pete Maloney), Roseanneová (Dot), Mel Gorhamová (Violet), Jim Jarmusch (Bob), Lily Tomlinová (Waffle Eater)
Scénář:
Paul Auster, Wayne Wang
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Vítejte na planetě Brooklyn. Další osudy trafikanta a jeho zákazníků z filmu Smoke.

Obchodník s tabákem, jenž na jednom brooklynském rohu už od dvacátých let prodává doutníky a cigarety, se stal duší celé čtvrti. Záhy má přijít o místo, neboť obchod má být prodán, alespoň tak rozhodl jeho majitel. Ten však po rozmluvě s duchem zemřelého baseballového hráče nakonec od svého původního záměru upustí a trafika se stane rájem multikulturních setkání.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko