Film Vzpomínky na hudbu

Sledovat film
Vzpomínky na hudbu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Příběh otce, jenž se ze všech sil snaží znovu sblížit se svým synem Gabrielem, kterého velmi dlouho neviděl. Gabriel má bohužel nádor na mozku a není schopen vytvářet si nové vzpomínky. Navíc se nedokáže zbavit svých přesvědčení a zájmů, kvůli kterým mezi ním a otcem vznikla fyzická a především emocionální propast. Henry se musí naučit přijímat svého syna takového, jaký je a pokusit se s ním komunikovat skrze hudbu.

Žánr: Drama
Režie: Jim Kohlberg
Hrají a postavy: J.K. Simmons (Henry Sawyer), Cara Seymourová (Helen Sawyerová), Lou Taylor Pucci (Gabriel Sawyer), Scott Adsit (doktor Biscow), James Urbaniak (Mike Tappin), Max Antisell (mladý Gabriel)
Scénář: Gwyn Lurie, Gary Marks, Oliver Sacks
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko