Sledovat film Vzkříšení démona online

Přehrajte si film Vzkříšení démona HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, science fiction, thriller Vzkříšení démona na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Vzkříšení démona   Sledovat Vzkříšení démona online
Žánr:
horor, science fiction, thriller
Režie:
David Gelb
Hrají a postavy:
Mark Duplass (Frank), Olivia Wildeová (Zoe), Sarah Bolgerová (Eva), Evan Peters (Clay), Donald Glover (Niko), Ray Wise (pan Wallace)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Zlo povstane.

Skupina vědců se snaží se posunout poznání až na samou hranici božství a získat nepředstavitelnou možnost přivést zpět k životu mrtvé tělo. Zatímco Ježíš si vzkříšením Lazara vydobyl víru svých následovníků, vědecký experiment narazí na úplně opačné síly a jeho následky se ponesou ve znamení zkázy. První pokus skupiny mladých vědců oživil mrtvého psa, při jeho opakování se ale věci zvrtnou a po zásahu elektřinou jedna z členek týmu zemře. V okamžitém šoku se ostatní rozhodnou pro vyzkoušení svého zázraku na lidském těle..
Hodnocení:
52 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski