Sledovat film Vzbura nevinných online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Vzbura nevinných
  Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Historický, Krimi
Režie:
Philippe Niang
Hrají a postavy:
Julie Ferrier (Joséphine Poliveau), Bruno Debrandt (Armand Sandrin), Théo Frilet (Emile Guidon), Emilie de Preissac (Louise Perreau), Chick Ortega (Le Gardien Meyer), Jean-Marie Winling (Maître Henri)
Země:
Francie
Rok výroby:
2018
Popis:
Francie, 1911. Luise Perreau zápasí s nedostatkem prostředků na výchovu svého syna Gastona a tak se rozhodne zkusit štěstí v novém zaměstnání v Paříži. V naději na lepší život pro svého syna ho svěří do péče chlapeckého internátu, který má dětem zaručit dobré vzdělání i výchovu. Gaston však brzy zjišťuje, že instituce ve skutečnosti není tím, za co se vydává.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski