Sledovat film Vzbuďte se, vojáci! online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Vzbuďte se, vojáci!
  Trailer k filmu Vzbuďte se, vojáci!   Sledovat 1559 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Penny Marshallová
Hrají a postavy:
Danny DeVito (Bill Rago), Gregory Hines (Sergeant Cass), James Remar (Kapitán Tom Murdoch), Ed Begley Jr. (Jack Markin), Lillo Brancato (Pvt. Donnie Benitez), Stacey Dashová (Pvt. Miranda Myersová)
Scénář:
Jim Burnstein
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Bill Rago je absolventem Princetonské univerzity a živí se jako textař v jedné reklamní agentuře. Vydělává spoustu peněz a je velmi spokojen. Posléze však přichází o svůj dobrý post a z nouze přijímá místo učitele v jednom vojenském výcvikovém táboře. Tato komedie ukazuje armádu docela jinak - panuje tu kultura a vzdělanost.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko