Film Vysněný svět

Sledovat film
Vysněný svět
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dvanáctiletá Tiger sní o tom, že opustí poklidný život na venkově a stane se součástí moderního světa. Doma má ale rodiče, kteří se o sebe jen těžko postarají, protože jsou mentálně zaostalí.
Příběh se odehrává v roce 1957 v městečku Saitter ve státě Louisiana, kde žije dvanáctiletá dívka Tiger Ann Parkerová se svými mentálně zaostalými rodiči a svou babičkou Jewel. Jewel však nečekaně umírá a veškerá práce a odpovědnost leží na malé Tiger. Tiger však sní o velkém městě, který zná z televize a také od své tety, maminčiny sestry Dorie Kay. Tiger se ale bude muset rozhodnout.Odjede do velkoměsta za tetou, nebo se doma na venkově bude starat o své rodiče?

Žánr: Drama
Režie: Adam Arkin
Hrají a postavy: Juliette Lewisová (Dorie Kayová), Kelsey Keelová (Tiger Ann Parkerová), Shirley Knightová (Jewel), Amelia Campbellová (Corrina), Chris Owens (Lonnie), Karen Robinsonová (Magnolia)
Scénář: Kimberly Willis Holt, Anna Sandor
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko