Sledovat film Vyprahlá prérie online

Přehrajte si film Vyprahlá prérie online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Vyprahlá prérie online
Žánr:
western
Režie:
Stephen Bridgewater, David S. Cass Sr.
Hrají:
Kevin Sorbo (šerif Preston Biggs), Lance Henriksen (Monte James), Dominique Swainová (Abigail), Jamie Anne Allmanová (Olivia Thibodeauxová), Jillian Armenanteová (Lettie), Felicia Dayová (Blue)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Cesta westernu může být riskantní, ale pro jednoho opuštěného ochránce zákona může být cestou ke spáse. Pro tři ženy s problémy to může být cesta za nadějí. A pro jednu uprchlici před zákonem je to stejně dobré místo jako jakékoli jiné. V Clearwateru byl Preston Biggs kdysi zákonem. To bylo předtím, než jeho žena zemřela a zármutek ho dovedl až k lahvi. Nyní je schopný tak hospodských rvaček jako té, ve které zničil celý saloon a dostal se za mříže s účtem za škody. Šerif Prestonovi nabídl dohodu, že doprovodí tři ženy trpící prérijní horečkou bezpečně zpátky do civilizace. Na cestě se setká s Olivií - krásnou, ostrou, ozbrojenou, zoufalou a na útěku před svým pomstychtivým partnerem Montem. Bohužel ale není jediným naštvaným mužem, který sleduje tuto neobvyklou skupinku vyvrhelů. Nepropásněte toto vzrušující dobrodružství plné ducha objevování a spásné lásky.
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
JOJ Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.