Sledovat film Vymítac dábla: Zrození online

Přehrajte si film Vymítac dábla: Zrození online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1405 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vymítac dábla: Zrození
  Trailer k filmu Vymítac dábla: Zrození   Sledovat Vymítac dábla: Zrození online
Žánr:
Horor, Thriller
Režie:
Renny Harlin
Hrají a postavy:
Stellan Skarsgard (Otec Merrin), Izabella Scorupcová (Sarah), James D'Arcy (Otec Francis), Remy Sweeney (Joseph), Julian Wadham (Major Granville), Andrew French (Chuma)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Zrodilo se zlo. Ani ten váš Bůh vám dnes nepomůže ...

Děj se odehrává v roce 1949 na vykopávkách v Keni. Sem přijíždí archeolog Merrin, který po děsivých zážitcích z okupace ztratil víru v Boha a opustil církev. Má odhalit záhadu zasypaného byzantského chrámu, postaveného ovšem ještě před příchodem křesťanství. Spolu s knězem Francisem je muž svědkem zvláštních událostí a zjistí, že podle legendy právě sem svrhl Bůh padlého anděla Lucifera. Později pochopí, že zlo se neukrývá v domorodém chlapci Josephovi, posedlém záchvaty, nýbrž v sympatické lékařce Sarah Novakové. V závěrečném vymítání Dobro zvítězí, i když za cenu mnoha mrtvých.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski