Sledovat film Vymítac dábla: Zrození online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Vymítac dábla: Zrození
  Trailer k filmu Vymítac dábla: Zrození   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Horor, Thriller
Režie:
Renny Harlin
Hrají a postavy:
Stellan Skarsgard (Otec Merrin), Izabella Scorupcová (Sarah), James D'Arcy (Otec Francis), Remy Sweeney (Joseph), Julian Wadham (Major Granville), Andrew French (Chuma)
Scénář:
William Peter Blatty, William Wisher Jr., Caleb Carr, Alexi Hawley
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Zrodilo se zlo. Ani ten váš Bůh vám dnes nepomůže ...

Děj se odehrává v roce 1949 na vykopávkách v Keni. Sem přijíždí archeolog Merrin, který po děsivých zážitcích z okupace ztratil víru v Boha a opustil církev. Má odhalit záhadu zasypaného byzantského chrámu, postaveného ovšem ještě před příchodem křesťanství. Spolu s knězem Francisem je muž svědkem zvláštních událostí a zjistí, že podle legendy právě sem svrhl Bůh padlého anděla Lucifera. Později pochopí, že zlo se neukrývá v domorodém chlapci Josephovi, posedlém záchvaty, nýbrž v sympatické lékařce Sarah Novakové. V závěrečném vymítání Dobro zvítězí, i když za cenu mnoha mrtvých.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko