Film Výlet s mámou

Sledovat film
Výlet s mámou
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Inteligentní, okouzlující a vtipný.
Dokonalá komediální dvojice Barbra Streisandová a Seth Rogen vyráží na spanilou jízdu! Původně se u ní chtěl jen zastavit. Jenže pak Andy z náhlého popudu své matce Joyce navrhne, aby příštích 8 dní - a 3000 kilometrů - strávila s ním. Čím déle jedou, tím jsou si blíž. Připravte se tedy na neuvěřitelně vtipné dobrodružství, které ukáže, že toho ti dva mají společného možná víc, než si kdy Andy uměl představit.

Žánr: Komedie
Režie: Anne Fletcherová
Hrají a postavy: Barbra Streisandová (Joyce Brewster), Seth Rogen (Andy Brewster), Julene Reneeová (kmart Receptionist), Zabryna Guevara (Výkonný #1), John Funk (kmart Executive), Robert Curtis-Brown (Bob Ferguson)
Scénář: Dan Fogelman
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko