Sledovat film Vykoupení ducha online

Přehrajte si film Vykoupení ducha HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Vykoupení ducha na Filmbox!
  Sledovat Vykoupení ducha online
Žánr:
drama
Režie:
Richard Friedman
Hrají a postavy:
Diane Laddová (Teta Helen), John Savage (Šerif Burns), Alexandra Paulová (Audrey Powellová), Rachel Hunterová (Gloria), Gene Bicknell (Witt Hampton), Scott Terra (Jack)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Americké drama o muži, který uprchl z vězení, aby napravil svou vinu a našel nový smysl života.

Witt Hampton byl zatčen a odsouzen za zpronevěru. Nyní je uprchlým vězněm, který se chce vrátit do normálního života a na útěku se ukryje ve stavení přiléhajícím k venkovskému obydlí Powellových, kde matka Audrey sama vychová své dvě děti. Právě ty zakrátko ukrývajícího se Witta najdou a postupně se s ním spřátelí. Muž je odhodlán napravit svou vinu, vrátit peníze, které zpronevěřil jen proto, aby potěšil svou peněz chtivou a nenasytnou manželku Glorii. Chce začít nový život a zdá se, že sympatická Audrey a její děti, které vychovává sama, pouze s občasnou pomocí tety Helen, by mohla být jeho druhou šancí na lepší život a štěstí. V cestě mu však stojí šerif Burns, který je mu na stopě.
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski