Sledovat film Vyhlídka na vraždu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Vyhlídka na vraždu
  Trailer k filmu Vyhlídka na vraždu   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční
Režie:
John Glen
Hrají a postavy:
Roger Moore (James Bond), Christopher Walken (Max Zorin), Tanya Robertsová (Stacey Suttonová), Grace Jonesová (May Dayová), Patrick Macnee (Sir Godfrey Tibbett), Patrick Bauchau (Scarpine)
Scénář:
Ian Fleming, Richard Maibaum, Michael G. Wilson
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1985
Popis:
Patnácté nasazení agenta 007! James Bond se vrací, aby znovu zachránil svět, a když ne svět, pak určitě obyvatele SilliconValley u San Francisca.

Max Zorin získal díky nacistickému genetickému experimentu mimořádnou inteligenci, kterou chce využít k ovládnutí světového trhu. Podaří se mu krádež tajného materiálu o výzkumu mikročipů? James Bond má zabránit Zorinovi, aby pomocí zemětřesení v San Andrasu a zatopeném Silicon Valley v Kalifornii uskutečnil svůj ďábelský plán. Agent 007 však zatím stěží chrání vlastní život před May Day. Tato černoška v Zorinových službách je totiž psychopatický vrah.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko