Sledovat film
Vtedy v Amerike
online

Film Vtedy v Amerike
  Trailer k filmu Vtedy v Amerike Trailer
Přehrajte si film Vtedy v Amerike HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 384 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Mladá žena se v noci vrací do hotelového pokoje. Čekají tam na ni neznámí muži, policisté, kteří chtějí vědět, kam zmizel její milenec Noodles. Jeho tři kamarádi, Patrick Goldberg, Philip Stein a Maximilian Bercovicz jsou již mrtví. Když žena odpoví, že neví, chladnokrevně ji zastřelí... Se stejnou otázkou mučí i majitele drahé restaurace Fat Moea, který nakonec prozradí: Noodles je v čínském divadle. Než tam policisté dorazí, Noodles stačí zmizet. Hledá kufřík s penězi, kam ukládali s kamarády společné úspory, najde v něm ale jen staré noviny. Odjíždí do Buffala...

Žánr: Akční, Drama, Krimi
Režie: Sergio Leone
Hrají a postavy: Robert De Niro (David 'Noodles' Aaronson), James Woods (Maximilian 'Max' Bercovicz), Elizabeth McGovernová (Deborah Gelly), Joe Pesci (Frankie Manoldi), Burt Young (Joe), Tuesday Weldová (Carol)
Země: Itálie, USA
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 83 %
Vysíláno na: STV1

Seznam epizod

vysíláno 7.10. (1) Vtedy v Amerike - sledovat
vysíláno 14.10. (2) Vtedy v Amerike - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська