Film
Vtáci

Film Vtáci
  Trailer  k filmu Vtáci
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Obyvatelé pobřežního Bodega Bay čelí hrůze a strachu před útočícími ptáky.
Mladá, krásná blondýnka Melanie Danielsová přijíždí do malého města Bodega Bay za právníkem Mitchem Brennerem, s nímž se náhodně seznámila. Na malém výletě na lodi je nečekaně napadena rackem. V průběhu několika hodin je město a jeho okolí doslova obleženo nejrůznějšími druhy ptáků. Místní obyvatelé se stanou terčem jejich šílených útoků, které promění životy všech v hrůzné peklo.

Originální název:

The Birds

Žánr: Thriller, Horor
Hrají a postavy: Tippi Hedrenová (Melanie Daniels), Suzanne Pleshetteová (Annie Hayworth), Rod Taylor (Mitch Brenner), Jessica Tandyová (Lydia Brenner), Veronica Cartwrightová (Cathy Brenner), Ethel Griffiesová (paní Bundy - Ornithologist)
Země: USA
Rok výroby: 1963
Hodnocení: 77 %
Vysíláno na: STV2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina