Sledovat film Všude dobře, proč být doma online

Přehrajte si film Všude dobře, proč být doma HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Všude dobře, proč být doma na Filmbox!
  Trailer k filmu Všude dobře, proč být doma   Sledovat Všude dobře, proč být doma online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Sam Mendes
Hrají a postavy:
John Krasinski (Burt Farlander), Maya Rudolphová (Verona De Tessantová), Carmen Ejogová (Grace De Tessantová), Catherine O'Haraová (Gloria Farlanderová), Jeff Daniels (Jerry Farlander), Allison Janneyová (Lily)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2009
Popis:
Oscarový tvůrce legendárního filmu Americká krása Sam Mendes ve svém novém projektu dokazuje pravdivost známé lidové moudrosti o tom, že těhotenství je dřina. V případě mladé dvojice Burt a Verona to platí dvojnásobně. Nalezení vhodného "hnízda" jim zrovna nejde a než se dítě přihlásí o slovo, mají před sebou ještě dlouhou cestu. Po spíše dramatickém Nouzovém východu zabrousil režisér Sam Mendes do komediálních vod, čímž potvrdil svou pověst žánrového chameleona. Obsazení jeho novinky vypadá jako stávka na jistotu, v jedné z hlavních rolí se objeví John Kasinski, známý z oceňované americké verze seriálu Kancl. Herecky ho jistí třeba sympaticky prošedivělý veterán Jeff Daniels, nebo představitelka mladé hollywoodské vlny Maggie Gyllenhaal, která si před několika lety odnesla z festivalu v Karlových Varech cenu pro nejlepší herečku za snímek Sherrybaby.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski