Film Vřískot 3

Sledovat film
Vřískot 3
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Díl první určuje pravidla. Díl druhý pravidla upevňuje. Ve třetím díle na pravidla klidně zapomeňte.
Závěrečná kapitola nejkrvavější filmové lázně 90.let? Právě tak je označováno třetí pokračování úspěšné hororové série Vřískot v režii Wese Cravena. Ti co viděli obě předchozí části vědí, co se začne dít, když se na scéně objeví maska umrlce, pod níž se skrývá brutální vrah. Staronová hrdinka vyprávění Sidney Prescottová si změnila jméno, usadila se v horském domě v Monterey a pracuje z domova na lince ženského krizového centra. Děsivé události, které prožila na vlastní kůži, však inspirovaly hollywoodské filmaře natolik, že podle nich připravují natáčení hororu. A to je chvíle, kdy znovu začne řádit nebezpečný zabiják, který používá stejné rekvizity - hrůzu budící masku, kostým a měnič hlasu...

Žánr: Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie: Wes Craven
Hrají a postavy: Courteney Coxová (Gale Weathersová), David Arquette (Dwight Riley), Neve Campbellová (Sidney Prescottová), Parker Poseyová (Jennifer Jolieová), Patrick Dempsey (Detektiv Mark Kincaid), Emily Mortimerová (Angelina Tylerová)
Scénář: Kevin Williamson, Ehren Kruger
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko