Sledovat film Vřískot 3 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Vřískot 3
  Trailer k filmu Vřískot 3   Sledovat 1573 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Wes Craven
Hrají a postavy:
Courteney Coxová (Gale Weathersová), David Arquette (Dwight Riley), Neve Campbellová (Sidney Prescottová), Parker Poseyová (Jennifer Jolieová), Patrick Dempsey (Detektiv Mark Kincaid), Emily Mortimerová (Angelina Tylerová)
Scénář:
Kevin Williamson, Ehren Kruger
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Díl první určuje pravidla. Díl druhý pravidla upevňuje. Ve třetím díle na pravidla klidně zapomeňte.

Závěrečná kapitola nejkrvavější filmové lázně 90.let? Právě tak je označováno třetí pokračování úspěšné hororové série Vřískot v režii Wese Cravena. Ti co viděli obě předchozí části vědí, co se začne dít, když se na scéně objeví maska umrlce, pod níž se skrývá brutální vrah. Staronová hrdinka vyprávění Sidney Prescottová si změnila jméno, usadila se v horském domě v Monterey a pracuje z domova na lince ženského krizového centra. Děsivé události, které prožila na vlastní kůži, však inspirovaly hollywoodské filmaře natolik, že podle nich připravují natáčení hororu. A to je chvíle, kdy znovu začne řádit nebezpečný zabiják, který používá stejné rekvizity - hrůzu budící masku, kostým a měnič hlasu...
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko