Sledovat film Vražedná pole online

Přehrajte si film Vražedná pole online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický, válečný Vražedná pole na !
  Trailer k filmu Vražedná pole   Sledovat Vražedná pole online
Žánr:
drama, historický, válečný
Režie:
Roland Joffé
Hrají a postavy:
Sam Waterston (Sydney Schanberg), Haing S. Ngor (Dith Pran), John Malkovich (Alan 'Al' Rockoff), Julian Sands (John Swain), Craig T. Nelson (Major Reeves), Spalding Gray (U.S. Consul)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1984
Popis:
Přes půl milionu obětí mají na svém kontě revoluční oddíly Rudých Khmérů. Před jejich vražedným běsněním zkouší ze země uprchnout kambodžský lékař.

Sydney Schanberg je vyslán jako reportér New York Times do Kambodži, kde právě probíhá občanská válka. Společně s místním zástupcem Dithem Pranem mapují tragické následky a šílenství války a referují o nich. Když americké jednotky opouštějí zemi, pošle Dith Pran svoji rodinu s nimi, aby ji uchránil před nebezpečím. Sám ale zůstává se Schranbergem a dále mu pomáhá se zprávami o dalších událostech. Ten, jako Američan, pak nemá problémy s opuštěním válkou zmítané Kambodži. Jenže situace u Prana je odlišná - je občanem této země a Rudí Khmérové se blíží...
Hodnocení:
79 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski