Sledovat film Vražedná modlitba online

Přehrajte si film Vražedná modlitba online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vražedná modlitba
  Trailer k filmu Vražedná modlitba   Sledovat Vražedná modlitba online
Žánr:
Thriller
Režie:
Jason Stone
Hrají a postavy:
Susan Sarandonová (Hazel Micallefová), Gil Bellows (detektiv Ray Green), Ellen Burstynová (Emily Micallefová), Topher Grace (Ben Wingate), Donald Sutherland (otec Price), Christopher Heyerdahl (Simon)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Nezabiješ, aniž přineseš život věčný.

Detektivka Hazel Micallef si poklidně žije ve společnosti své matky, utišujících léků a alkoholu. Brutální vražda v sousedství ale jejím nerušeným životem pořádně zatřese. S pomocí svého kolegy a policejního nováčka odhaluje sérii podobných vražd, ke kterým došlo v celé zemi. Když místní kněz naznačí možnou spojitost s dávným rituálem, Hazel své pátrání zaměří na náboženského fanatika, kterého k činům žene smrtící vnitřní hlas.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski