Sledovat film Vražda prvního stupně online

Přehrajte si film Vražda prvního stupně online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1082 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Thriller Vražda prvního stupně na !
  Trailer k filmu Vražda prvního stupně   Sledovat Vražda prvního stupně online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Marc Rocco
Hrají a postavy:
Christian Slater (James Stamphill), Kevin Bacon (Henri Young), Gary Oldman (Milton Glenn), Embeth Davidtzová (Mary McCasslinová), William H. Macy (D.A. William McNeil), Stephen Tobolowsky (pan Henkin)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
1995
Popis:
Vězeňské drama o drobném zlodějíčkovi, kterého vězeňský systém dohnal až k vraždě inspirované velmi volně skutečnými událostmi.

Henry Young je malý kriminálník, kterého pošlou v roce 1938 do Alcatrazu, aby si odseděl trest za krádež 5 dolarů. Spolu s třemi dalšími vězni plánuje útěk. Dozorce Warden Glenn se však o plánu dozví a Young putuje na samotku. Místo povolených 19 dní v ní stráví tři roky. Bez světla, tepla, hygienických prostředků, nábytku. Není divu, že Young z takových podmínek skoro zešílel. Po propuštění na svobodu se okamžitě dopustí vraždy. V soudním procesu mu hrozí trest smrti, ale mladý obhájce James Stamphill se snaží dokázat, že vězení v Alcatrazu by přivedlo každého k šílenství, a tak jeho klient nenese zodpovědnost za svůj čin...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski