Sledovat film Vražda Ing. Čerta online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Vražda Ing. Čerta
  Trailer k filmu Vražda Ing. Čerta   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Ester Krumbachová
Hrají a postavy:
Jiřina Bohdalová (Ona), Vladimír Menšík (Ing. Cert), Ljuba Hermanová (Miriam), Helena Růžičková (Wise woman)
Země:
Československo
Rok výroby:
1970
Popis:
Na každou ženu to jednou přijde. Tak moc zatouží po snubním prstýnku, že by si ho klidně nechala navléknout od otesánka nebo i samotného pekelníka...

Film Vražda ing. Čerta je jediným režijním filmem výtvarnice a scenáristky Ester Krumbachové o ne zcela mladé ženě, která touží po svatbě. Je autorským filmem - v tom smyslu, že režisérka jej natočila podle vlastní povídky a scénáře a navíc se na něm podílela i výtvarnou koncepcí a návrhy kostýmů. Film má zajímavou stavbu: je v podstatě retrospektivou, zarámovanou vyprávěním hrdinky a prokládanou jejími svéráznými kratičkými úvahami a komentáři. Další zvláštností je zcela nepatrný počet osob -film je vlastně hereckým koncertem dvojice Jiřiny Bohdalové a Vladimíra Menšíka.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski