Sledovat film Voskové děti online

Přehrajte si film Voskové děti HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovanďż˝, thriller Voskové děti na Filmbox!
  Trailer k filmu Voskové děti   Sledovat Voskové děti online
Žánr:
animovanďż˝, thriller
Režie:
Ivan Nitchev
Hrají a postavy:
Michael Baral (Hans), Armand Assante (Kumal), Udo Kier (P), Daniel Bernhardt (Murat), Hal Ozsan (Hakan), Shirly Brenerová (Greta)
Země:
Bulharsko
Rok výroby:
2005
Popis:
Ulice Berlína. Turecké a neonacistické gangy vedou proti sobě nelítostný boj. Chtějí ovládnout obchod s drogami a získav nadvládu nad městem. V tomto neustálém něpští a chaosu úřaduje sériový vrah, který vraždí turecké děti. Vraha dětí se snaží dopadnout Kumal, turecký detektiv. Turci si mýslí, že vrahem jejich dětí je někdo ze skinheadů a chystají krvavou odplatu. V tomto akčním a napínavém thrilleru se setkávají rozdílné kultury se společným cílem - zničit zlo a zastavit násilí. V dramatické závěru přichází nečekané zvraty...
Hodnocení:
42 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski