Sledovat film Voľný pád online

Přehrajte si film Voľný pád online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1369 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Voľný pád
  Trailer k filmu Voľný pád   Sledovat Voľný pád online
Žánr:
Akční, Drama, Komedie, Thriller
Režie:
Joel Schumacher
Hrají a postavy:
Michael Douglas (William 'D-Fens' Foster), Robert Duvall (detektiv Prendergast), Barbara Hersheyová (Elizabeth 'Beth' Travino), Rachel Ticotinová (Sandra), Tuesday Weldová (paní Prendergast), Frederic Forrest (Nick, The Nazi Surplus Store Owner)
Země:
Francie, USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Vynikající drama o muži, který už toho měl dost, a cestě z níž nebylo návratu.

Je 12. června 1991. Za nesnesitelného horka uvízly v dopravní zácpě uprostřed Los Angeles desítky řidičů. Nervozita a napětí houstne, až jednomu z nich povolí nervy. William Foster vystoupí z vozu a se slovy "Jdu domů!" se vydá na cestu z níž, jak se později ukáže, není návratu. V okamžiku, kdy mu arogantní prodavač odmítne vyhovět a rozměnit na telefon, se totiž osobní vzpoura muže nazývaného dále jen D-Fens (defence = angl. obrana) mění v pomstu. Pomstu světu, městu, společnosti, lidem. Baseballovou pálku, jeho první zbraň postupně nahradí nože, puška, samopal. Jeho cesta je stále víc destruktivní, zůstávají za ním trosky a později i mrtví. A přesto jej plně chápete, protože dělá to, co byste často nejraději udělali sami. Po stopách tragického hrdiny se vydává policista Prendergast, který má právě odejít do výslužby. Přestože chápe, co se odehrává ve Fosterově nitru, je přesvědčen, že ho musí zastavit.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski