Sledovat film Vojna a mier online

Přehrajte si film Vojna a mier online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1089 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vojna a mier
  Sledovat Vojna a mier online
Žánr:
Drama
Režie:
Sergej Bondarčuk
Hrají a postavy:
Sergej Bondarčuk (Pierre Bezukhov), Vjačeslav Tichonov (Prince Andrei Bolkonsky), Lyudmila Savelyevaová (Natasha Rostova), Viktor Stanitsyn (Ilya Andreyevitch Rostov), Kira Golovkoová (Countess Rostova), Sergei Yermilov (Petya Rostov)
Země:
Rusko
Rok výroby:
1967
Popis:
Napoleonova armáda došla do Moskvy. V průběhu porady přijímá polní maršál Kutuzov nelehké rozhodnutí: ruská vojska musí ustoupit přes řeku Moskvu na Rjazaňskou cestu. Začal velký ústup obyvatel z města, které je pro každého Rusa svaté. Napoleon marně očekával uvítací delegaci se symbolickými klíči od Moskvy - vstoupil do vylidněného a téměř zcela vypáleného ruského hlavního města. Pierre Bezuchov se rozhodl anonymně zůstat v Moskvě, aby zabil Napoleona - on sám přitom buď zahyne, nebo ukončí neštěstí celé Evropy...
Hodnocení:
82 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski