Sledovat film Vojna a mier online

Přehrajte si film Vojna a mier online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Vojna a mier na !
  Sledovat Vojna a mier online
Žánr:
drama
Režie:
Sergej Bondarčuk
Hrají a postavy:
Lyudmila Savelyevaová (Natasha Rostova), Sergej Bondarčuk (Pierre Bezukhov), Vjačeslav Tichonov (Prince Andrei Bolkonsky), Viktor Stanitsyn (Ilya Andreyevitch Rostov), Kira Golovkoová (Countess Rostova), Oleg Tabakov (Nikolai Rostov)
Země:
Rusko
Rok výroby:
1966
Popis:
Na svém prvním velkém plese se Nataša Rostovová seznámila s knížetem Andrejem Bolkonským. Zamilovali se do sebe a kníže Andrej přijíždí do domu Rostovových žádat o ruku mladé hraběnky. Získal svolení, ale z celé řady důvodů byla svatba odložena o rok. Nedlouho před vypršením stanoveného termínu uzavření sňatku se v salónu Elen Bezuchovové přiznává její bratr Anatol Kuragin k zoufalé lásce k Nataše. Nataše se rozhodne s Anatolem uprchnout. Uprchlíci jsou však včas zastaveni. Kníže Andrej ruší dohodu a vrací Nataše její dopisy i portrét.
Hodnocení:
81 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski