Film Vlkodav z rodu Šedých psů

Sledovat film
Vlkodav z rodu Šedých psů
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Vesnice Šedých psů byla pobita temným přisluhovačem Zhadobou, jenž se snažil vzkřísit bohyni Morannu. Ten den měli všichni Šedí psi zemřít, jeden však přežil - syn statného kováře Mezhamira. Ten je prodán do otroctví, aby nadosmrti pracoval v diamantových dolech. Osudem otroka je v dolech zemřít. Chlapec vyroste, přijme jméno Vlkodav a vymaní se z područí otrokářů vybojováním své svobody. Vlkodav započne svou pouť, při které jako první otrok hodlá změnit svůj osud a pomstít vyhlazení své rodiny.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy
Režie: Nikolai Lebedev
Hrají a postavy: Aleksandr Bukharov (Vlčák), Oksana Akinshinaová (Princezna Helen), Igor Petrenko (Luchezar), Eugenia Tudorascuová (Haigal), Aleksandr Domogarov (Kanibal), Anatoli Belyj (Vinitar)
Scénář: Nikolai Lebedev
Země: Rusko
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko