Sledovat film Vlkodav z rodu Šedých psů online

Přehrajte si film Vlkodav z rodu Šedých psů online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1548 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Vlkodav z rodu Šedých psů
  Trailer k filmu Vlkodav z rodu Šedých psů   Sledovat Vlkodav z rodu Šedých psů online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Režie:
Nikolai Lebedev
Hrají a postavy:
Aleksandr Bukharov (Vlčák), Oksana Akinshinaová (Princezna Helen), Igor Petrenko (Luchezar), Eugenia Tudorascuová (Haigal), Aleksandr Domogarov (Kanibal), Anatoli Belyj (Vinitar)
Scénář:
Nikolai Lebedev
Země:
Rusko
Rok výroby:
2006
Popis:
Vesnice Šedých psů byla pobita temným přisluhovačem Zhadobou, jenž se snažil vzkřísit bohyni Morannu. Ten den měli všichni Šedí psi zemřít, jeden však přežil - syn statného kováře Mezhamira. Ten je prodán do otroctví, aby nadosmrti pracoval v diamantových dolech. Osudem otroka je v dolech zemřít. Chlapec vyroste, přijme jméno Vlkodav a vymaní se z područí otrokářů vybojováním své svobody. Vlkodav započne svou pouť, při které jako první otrok hodlá změnit svůj osud a pomstít vyhlazení své rodiny.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko