Sledovat film Vítězství je naše online

Přehrajte si film Vítězství je naše HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Vítězství je naše na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Vítězství je naše   Sledovat Vítězství je naše online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
David Gordon Green
Hrají a postavy:
Sandra Bullocková ('Calamity' Jane Bodine), Billy Bob Thornton (Pat Candy), Anthony Mackie, Joaquim de Almeida (Pedro Gallo), Ann Dowdová, Scoot McNairy
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Ať zvítězí ta nejlepší kampaň.

Bolívii čekají nové prezidentské volby. Jedním z kandidátů je nepříliš oblíbený kontroverzní politik Castillo, který si ve své volební kampani nevede příliš úspěšně. Najme si americkou volební manažerku Jane Bodinovou, která se jako geniální stratég vrací z dobrovolného ústraní, aby změřila síly s profesním sokem ve službách opozice, nenáviděným Patem Candym. S ním se už několikrát v předvolebním boji setkala, ale z volebních střetů nevyšla vítězně. Jane chvíli trvá, než se zorientuje, protože se ještě vyrovnává s osobní tragédií, kterou si klade za vinu. Její rady a zásahy do kampaně jsou ale přesně mířené a velmi úspěšné. Castillovi stoupají preference, z kampaně se ale brzy stává bezohledný souboj, ve kterém je vše dovoleno.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski