Sledovat film Vítej, Kaniusho online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Vítej, Kaniusho
  Sledovat 1467 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Olivier Guignard
Hrají a postavy:
Miou-Miouová (Adele), Luàna Bajrami (Kaniousha), Marie-Hélene Lentiniová (Josiane), Marc Citti (Olivier), Elina Löwensohnová (Vlora), Imer Kutllovci (Arben)
Země:
Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Ovdovělá učitelka Adele je osamocená a zahořklá - alespoň do chvíle, kdy do její třídy přijde Kaniusha. Adele se snaží donutit nepozornou a rušivou dívku soustředit se na učení - jenže pak začne její rodině hrozit vyhoštění zpět do Albánie. Adele se rozhodně rodině pomoct a povede se jí zařídit, aby mohli zůstat ve Francii - a během svého snažení znovuobjeví ztracenou chuť do života...
Hodnocení:
43 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski