Film
Vinnetou - Rudý gentleman II

Film Vinnetou - Rudý gentleman II
  Trailer  k filmu Vinnetou - Rudý gentleman II
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Hrdinný náčelník Apačů přináší vlastní oběť za mír mezi bělochy a indiány.
Náčelník Apačů Winnetou a jeho pokervní bratr Old Shatterhand chtějí uzavřít příměří mezi Indiány a bílými. Pokrevní bratři vypracují mírový plán s vojáky a Indiány kmene Assiniboi, což však není po vůli Forrestovu gangu. Ti se pokoušejí překazit plán všemi prostředky. V době mise se Winnetou zamiluje do náčelníkovy dcery Rybanny, která je však slíbená jako důkaz přátelství vojákovi Merrillovi...

Originální název:

Winnetou II / Giorni di fuoco / Last of the Renegades / Le Trésor des montagnes bleues / Vi

Režie: Harald Reinl
Hrají a postavy: Lex Barker (starý Shatterhand), Pierre Brice (Winnetou), Anthony Steel (Bud Forrester), Karin Dorová (Ribanna), Klaus Kinski (David 'Luke' Lucas), Renato Baldini (Col. J.F. Merril)
Scénář: Harald G. Petersson
Rok výroby: 1964
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: ČT1
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina