Sledovat film Víla online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Víla
  Trailer k filmu Víla   Sledovat 1585 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Dominique Abel, Fiona Gordonová, Bruno Romy
Hrají a postavy:
Dominique Abel (Dom), Fiona Gordonová (Fiona, víla), Philippe Martz (John, Angličan), Bruno Romy (patron l'Amour Flou), Vladimir Zongo (první tajný), Destiné M'Bikula Mayemba (druhý tajný)
Scénář:
Dominique Abel, Fiona Gordonová, Bruno Romy
Země:
Francie, Belgie
Rok výroby:
2011
Popis:
Kouzelně bláznivá a směšná podívaná přichází po oceňovaných snímcích Ledovec a Rumba.

Dom pracuje na nočních směnách v malém hotelu blízko průmyslového přístavu Le Havre. Jedné noci dorazí do hotelu žena, která nemá žádná zavazadla ani boty. Jmenuje se Fiona a povídá Domovi, že je vílou, která mu může splnit tři přání. Dvě z jeho přání Fiona splní, poté však záhadně zmizí. Dom, který se do ní na první pohled zamiloval, po ní začíná pátrat.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko