Sledovat film Videodrom online

Přehrajte si film Videodrom online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Videodrom
  Trailer k filmu Videodrom   Sledovat Videodrom online
Žánr:
Horor, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Režie:
David Cronenberg
Hrají a postavy:
James Woods (Max Renn), Sonja Smitsová (Bianca O'Blivionová), Deborah Harryová (Nicki Brandová), Peter Dvorsky (Harlan), Leslie Carlson (Barry Convex), Jack Cheley (Brian O'Blivion)
Země:
Kanada
Rok výroby:
1983
Popis:
Příběh podle scénáře Kanaďana Davida Cronenberga je o proměnách způsobených člověku vystavenému televiznímu násilí. Max Renn je kontroverzní ředitel kabelové TV vysílající vše od softporna až po hardvariantu čehokoli dostatečně perverzního. Syrová brutalita Maxe fascinuje až do doby, kdy se začne obracet proti němu a nutně vede k jeho sebezničení. Vizuálně bohatý Videodrom provokuje k přemýšlení svými úvahami nad bezbřehou perverzitou a vzájemným prostoupením veřejné a osobní zkušenosti. I v sestříhané podobě jde o jeden z nejvýstřednějších a nejneobvyklejších snímků vzniklých v období nezávislého filmu 80. let na půdě Hollywoodu.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski