Sledovat film Víc než tanec online

Přehrajte si film Víc než tanec online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Víc než tanec na Filmbox Plus!
  Trailer k filmu Víc než tanec   Sledovat Víc než tanec online
Žánr:
drama
Režie:
Fernando Trueba
Hrají a postavy:
Ricardo Darín (Nicolás Vergara Grey), Abel Ayala (Ángel Santiago), Miranda Bodenhofer (Victoria Ponce), Ariadna Gilová (Teresa Capriattiová), Julio Jung (Alcaide Santoro), Mario Guerra (Wilson)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Nicolas Vergara Grey, známý "odborník" na sejfy, je v rámci amnestie po letech propuštěn z vězení. Místo toho, aby se šťastně vrátil ke své rodině, se zaplete do bláznivého plánu mladého zloděje Angela Santiaga na velkou loupež u jednoho z Pinochetových pohůnků. Příběh lásky a zločinu v postpinochetovském Chile sleduje nesourodou dvojici čerstvě propuštěných zlodějů. Zkušený kasař Grey chce vést pokojný život se svou ženou a synem za peníze z poslední loupeže. Jeho společník však zatím všechno utratil a žena mu utekla s jiným. Přidává se tedy k mladému zlodějíčkovi Angelovi, který se touží stát slavným gangsterem a plánuje velikou odvážnou loupež. Společnost jim dělá Angelova láska, němá tanečnice Victoria, která trpí traumatem z násilné smrti svých rodičů. Od lásky k Victorii se odvíjí i druhá velká Angelova touha - vidět ji jednou jako primabalerínu v baletu. Život však Angelovi komplikuje zločinný vězeňský dozorce, který ho za mřížemi zneužíval a po propuštění ho nechává sledovat.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski