Sledovat film Vetřelci vs. Predátor 2 online

Přehrajte si film Vetřelci vs. Predátor 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Vetřelci vs. Predátor 2 online
Žánr:
akční, horor, science fiction
Režie:
Colin Strause, Greg Strause
Hrají:
Steven Pasquale (Dallas Howard), Reiko Aylesworthová (Kelly O'Brien), John Ortiz (šerif Eddie Morales), Johnny Lewis (Ricky Howard), Ariel Gadeová (Molly O'Brien), Kristen Hagerová (Jesse)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Na Zemi vypukne peklo...

Malé americké městečko Gunnison v Coloradu žije svým poklidným životem. V jeho blízkosti ovšem dojde k nečekané katastrofě, když se z nebe přiřítí poškozený vesmírný koráb a ztroskotá v lesích za městem. Místo mírumilovných mimozemšťanů se z jeho útrob vydrápou zrůdy dvou hrozivých a hlavně znepřátelených vesmírných ras: Vetřelci a Predátor. Jejich souboj nezůstane bez lidských obětí a nad městem se začínají stahovat mraky. Nejhorší jatka od vzniku série filmů o Vetřelcích mohou začít...
Hodnocení:
48 %
Sledujte na:
Prima Cool

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.