Sledovat film Vertigo - Aus dem Reich der Toten online

Přehrajte si film Vertigo - Aus dem Reich der Toten online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, mysteriózní, romantický, thriller Vertigo - Aus dem Reich der Toten na !
  Trailer k filmu Vertigo - Aus dem Reich der Toten   Sledovat Vertigo - Aus dem Reich der Toten online
Žánr:
drama, krimi, mysteriózní, romantický, thriller
Režie:
Alfred Hitchcock
Hrají a postavy:
James Stewart (John 'Scottie' Ferguson), Kim Novaková (Judy Bartonová), Barbara Bel Geddesová (Midge Woodová), Tom Helmore (Gavin Elster), Henry Jones (koroner), Raymond Bailey (Scottieho doktor)
Země:
USA
Rok výroby:
1958
Popis:
Závrať v hlavní roli ďábelského plánu na to, jak se zbavit nepohodlné manželky a to v jednom z nejslavnějších a současně také nejdiskutovanějších filmů legendárního Alfreda Hitchcocka.

V příběhu sledujeme stárnoucího policejního inspektora Scottieho Fergusona, který je vyřazen ze služby vinou závratí, spojené s výčitkami svědomí za kolegovu smrt. Z povzdálí sleduje elegantní krásku Madeleine. Dělá to na žádost svého starého přítele Elstera, který se obává, že jeho žena uvažuje o sebevraždě. Scottie se do Madeleine zamiluje, ale vinou závrati stejně její smrti nezabrání.
Hodnocení:
83 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski